Przejdź do treści

więcej niż wirtualna asystentka

Ola Proksa-Bielawa

kim jestem?

Jestem Ola Proksa-Bielawa, wszechogarniaczka, wirtualna asystentka i koło ratunkowe dla przedsiębiorców, którzy czują, że ich codzienne zadania stały się za mocno absorbujące, przez co zgubili prawdziwy sens swojej pracy. Cieszę się, że tu zaglądasz, by dowiedzieć się więcej o tym, czym i dlaczego się zajmuję.

moi klienci

osoby, z którymi współpracuję

od czego się zaczęło?

Swoją ścieżkę kariery określiłam już w wieku 12 lat. Wtedy zdecydowałam, że chcę być przedsiębiorczynią. Świetnie odnajdowałam się bowiem w organizowaniu i rozdzielaniu pracy oraz kontrolowaniu czy ludzie wykonują zadania, które do nich należą. Lubię działać za kulisami, być czegoś częścią, ale niekoniecznie twarzą.


Od tamtego czasu całą swoją ścieżkę edukacyjną i doświadczenie zawodowe starałam się układać tak, by dobrze się przygotować do roli przedsiębiorczyni. Wybrałam najlepsze liceum, studia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku Zarządzanie oraz mnóstwo zajęć w organizacjach studenckich. Od 7 lat jestem także aktywną organizatorką licznych wydarzeń związanych z promowaniem przedsiębiorczości i szerzeniem sprawdzonej wiedzy z zakresu marketingu.


W swoim życiu zawodowym zajmowałam się marketingiem, byłam asystentką, opiekunem klienta i handlowcem. Nie polubiłam jednak pracy na etacie – natomiast zebrane doświadczenie pomaga mi teraz, gdy jestem wirtualną asystentką i swoim własnym szefem

zakres współpracy

co mogę dla Ciebie zrobić?

Jestem ci potrzebna, jeśli zamiast skupiać się na najważniejszych aspektach swojej pracy, cały czas tkwisz w papierach i zajmujesz się nudną, żmudną stroną własnej działalności gospodarczej. Wirtualna asystentka to odpowiedź na twoje obecne problemy organizacyjne. Zobacz, co mogę dla ciebie zrobić.

wsparcie administracyjne

Kryje się tu całe spektrum zadań: od wyszukiwania specjalistów do współpracy, przez przygotowywanie ofert, po obsługę skrzynki mailowej. Uporządkuję i ogarnę chaos w twoich dokumentach, dzięki czemu skupisz się na najważniejszych aspektach swojej działalności.

marketing internetowy

Pomogę ci wypromować twój biznes w internecie. Potrafię sprawnie zarządzać kampaniami reklamowymi, świetnie orientuję się w mediach społecznościowych i wiem, jak napisać oraz przygotować treść na bloga.

strony i landing page

Zadbam o twój profesjonalny wizerunek w sieci. Mogę stworzyć dla ciebie nową stronę internetową, prezentującą usługi oraz ofertę. Wiem również, jak przygotować skuteczny landing page, który przyciągnie nowych użytkowników i zwróci uwagę na twój biznes.

organizacja kursów i szkoleń

Zorganizuję dla ciebie wydarzenie, które przyciągnie uczestników. Zajmuję się zarówno stroną logistyczną (szukanie sali, dopilnowanie sprzętu i innych aspektów technicznych), jak też marketingową. Mogę pomóc ci na przykład w przygotowaniu korespondencji i opiece nad prelegentami, a także w obsłudze formularzy zapisów.

automatyzacje
mailingu

Służę wsparciem technicznym przy automatyzacji mailingu. Potrafię ustawić ją w taki sposób, by przynosiła oczekiwane przez ciebie korzyści. Powiem ci, co trzeba zrobić, by dzięki automatyzacji mailingu twój biznes mógł się rozwijać.

transkrypcje wideo, podcastów

Przygotuję dla ciebie transkrypcję wideo lub podcastów w taki sposób, aby można ją było wykorzystać do innych przedsięwzięć. Otrzymujesz przepisany tekst, który jest poprawny pod względem językowym.

chcesz dowiedzieć się więcej?

Masz pytania, które dotyczą mojej pracy jako wirtualnej asystentki? Chcesz dowiedzieć się więcej się więcej o tym, jak mogę ci pomóc? Chętnie z tobą porozmawiam i rozwieję wszystkie wątpliwości. Możesz do mnie zadzwonić lub napisać. Odpowiadam na każdą wiadomość.

albo zadzwoń: 573-216-639