Przejdź do treści

Klienci

Kamil Nowak
(Blog Ojciec)

Autor najpopularniejszego polskiego bloga poświęconego wychowaniu dzieci. Dzieli się swoim doświadczeniem z obserwatorami, inspiruje i prowadzi własne wydawnictwo.

Dagmara Chmurzyńska-Rutkowska
(MamaPediatra)
Stworzyła bloga, w którym rozwiewa rodzicielskie wątpliwości dotyczące zdrowia dzieci i dzieli się swoim bogatym doświadczeniem. Jest mamą, żoną oraz lekarką specjalistką pediatrii.

Dagmara Hicks
(Cała Reszta)
Prowadzi bloga rodzicielskiego bez ściemy. Pokazuje, jak zachować balans, żyć zdrowo, a przede wszystkim w zgodzie ze sobą. Mama trojaczków, żona Australijczyka, kobieta z głową pełną pomysłów.

Agata Jakuszko
(Draw the words)
Jest pionierką sketchnotingu, uznanym graphic recorderem a także wykładowczynią. Jej bogaty świat wyobraźni świetnie uzupełnia i tłumaczy biznesowe zagadnienia.

Paola Menin
(English with Paola)
Uczy angielskiego i pomaga pokonać lęk przed mówieniem w obcym języku. Dzięki niej kursanci przełamują wewnętrzną blokadę – zaczynają posługiwać się angielskim płynnie i bez stresu.

Pixel PR
Agencja interaktywna zajmująca się skutecznym marketingiem oraz budowaniem marek. Zespół tworzą doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin, którzy profesjonalnie realizują powierzone zadania.

Niezłe Lokum
Firma prowadzona przez dwie energiczne kobiety. Na co dzień zajmują się zarządzaniem mieszkaniami. Świetnie radzą sobie z home stagingiem, czyli przygotowaniem nieruchomości do wynajmu lub sprzedaży.